KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14332192
nr 1433 2192
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, Sond. Signerad, numrerad 10/90, -82. Bildmått: 25x20, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:37:49
500 kr
600 kr
22 nov